Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
26 April 2015, 02:30:51

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
444,668 wiadomości w 32,844 wątkach; wysłane przez 6,274 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Uudwp JoybQ
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Zdrowie  |  Wątek: POLSKI DENTYSTA 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: POLSKI DENTYSTA  (Przeczytany 19224 razy)
tuska1985
Weteran
**

Użytkownik od:
13. Feb. 2007

« : 14 August 2007, 22:04:34 »

Wiem, ze to nie pierwszy taki temat. Szukalam w poprzednich i nie znalazlam konkretnej odpowiedzi czy w Cork jest jakis polski dentysta i gdzie przyjmuje. Wiec prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje i przepraszam jesli taka odpowiedz jest juz na forum a ja jej nie znalazlam. Smile

redondo
Weteran
**

Użytkownik od:
20. Feb. 2007

« Odpowiedz #1 : 14 August 2007, 22:29:01 »

Wiem, ze to nie pierwszy taki temat. Szukalam w poprzednich i nie znalazlam konkretnej odpowiedzi czy w Cork jest jakis polski dentysta i gdzie przyjmuje. Wiec prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje i przepraszam jesli taka odpowiedz jest juz na forum a ja jej nie znalazlam. Smile

moj wiedza nie znalazła takiego i do ostatniego czasu nie było, a jak sie mylę to mnie poprawcie

pozdrawiam Laughing
zima
Guru

Użytkownik od:
17. May. 2005

pieniadze na zycie czy zycie dla pieniedzy...?

« Odpowiedz #2 : 18 August 2007, 23:04:52 »

nie znalazlas bo nie ma takowego

mara
Ekspert

Użytkownik od:
03. Dec. 2005

« Odpowiedz #3 : 10 September 2007, 08:54:58 »

Czy ktos, kto korzystal juz z uslug stomatologow w Cork, moze polecic konkretny gabinet, najlepiej City Centre lub Togher Wink  ?
Znacie przykladowe ceny ?

Damian

janiii
Guru

Użytkownik od:
25. Jul. 2005

« Odpowiedz #4 : 10 September 2007, 09:40:34 »

...
Bylo.
Use Google Luke.

mara
Ekspert

Użytkownik od:
03. Dec. 2005

« Odpowiedz #5 : 10 September 2007, 12:25:29 »

Bylo.
Use Google Luke.
the force is strong in google but ... moze ktos ma nowe doswiadczenia Smile

ciacholino
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
19. Jul. 2007

« Odpowiedz #6 : 10 September 2007, 16:56:24 »

Na Douglas jest polski dentysta.
NoBody_PL
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
21. Dec. 2005

« Odpowiedz #7 : 11 September 2007, 01:44:08 »

wiecej szczegolow ?

Mephisto
Autorytet

Użytkownik od:
15. Dec. 2006

« Odpowiedz #8 : 11 September 2007, 04:03:37 »

Czy ktos, kto korzystal juz z uslug stomatologow w Cork, moze polecic konkretny gabinet, najlepiej City Centre lub Togher Wink  ?
Znacie przykladowe ceny ?

Damian

korzystalem kilka razy, np. na  McCurtain ST,naprzeciwko Lesiure Plexu,wyrywalem,brrrr,70E i plombowalem 80E,na ST.Lukes plombowalem z dwa razy po 75 czy jakos tak. Generalnie gabinety sa gorzej wyposazone niz w Polsce np. ciegle przekladaja waciki w ustach zamiast dac rurke odsysajaca sline,sic! Z ciekawostek powiem,tez ze w gabinecie sie lezy na fotelu a nie godnie spoczywa w pozycji pol-siedzacej. W sumie to moze to i dobry pomysl.A plombki zrobione elegancko. A i jak wyrwalem zebola, to swietnie sie mna zaoopiekowali,dali nawet instrukcje w jakiej pozycji mam spac,by nie nie dostac wylewu itp.A z miesiac pozniej wyslali mi list,z zaproszeniem na kontrole dziasla po wyrwaniu..powiem,ze to byla pelna kulturka...
Myka
Guru

Użytkownik od:
11. May. 2005

Pro publico bono...

« Odpowiedz #9 : 11 September 2007, 09:07:00 »

Na Douglas jest polski dentysta.

Na Douglas nie ma polskiego dentysty za to jest wywieszka po pl 'witamy wszystkich polskich pacjentow' czy cos takiego :/
sprawdzilismy, pic na wode z tym pl.

O wszystkim co dzieje się w Cork przeczytasz na: http://forum.mycork.org/index.php?board=112.0 i www.mycork.org
krisjaworski
Weteran
**

Użytkownik od:
21. Mar. 2006

YOU'LL NEVER WALK ALONE

« Odpowiedz #10 : 11 September 2007, 09:18:13 »

to dobry pomysl na biznes, troche za pozno zeby sie szkolic ale moze ktos ma znajomego dentyste:)

This is a War, And We Are Soldiers!
mara
Ekspert

Użytkownik od:
03. Dec. 2005

« Odpowiedz #11 : 11 September 2007, 13:14:23 »

Nie musi byc z Polski - musi byc ok Confused

magazynio
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
15. May. 2007

« Odpowiedz #12 : 12 September 2007, 00:00:02 »

Czesc ,ja bylem u dentysty w szpitalu uniwersyteckim na Wiltonie,jednego wyrywalem ,drugiego leczylem ,niedrogo i fachowo, polecam
ewunia
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
17. May. 2007

« Odpowiedz #13 : 12 September 2007, 11:32:28 »

Ja z rodzinką kożystam z gabinetu na Daglas Rd Wrightville Clinic niewiem ile biorą za wizyte ale na karte medikal wszelkie usługi są za darmo.Jesteśmy zadowoleni polecem Very Happy
kasia k***
Nowicjusz

Użytkownik od:
14. Dec. 2007

« Odpowiedz #14 : 18 December 2007, 22:39:33 »

Nie ma niestety polskiego dentysty na Douglas ani nigdzie w Cork,
wiem bo jestem asystentka u stomatologa w Douglas Dental Clinic.
Doktor jest bardzo dobry -robi plomby ktore trzymaj sie po 20 lat!!!!
Wiem bo patrzylam do karty pacjetow i nie moglam uwiezyc wlasnym oczom.
Jesli macie jakies pytania dzwoncie i proscie o Kate-postaram sie
pomoc jak moge najlepiej nr tel: 021 436 1248 Laughing
kasia k
ewa janiuk
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #15 : 01 May 2008, 17:36:21 »

Nie ma niestety polskiego dentysty na Douglas ani nigdzie w Cork,
wiem bo jestem asystentka u stomatologa w Douglas Dental Clinic.
Doktor jest bardzo dobry -robi plomby ktore trzymaj sie po 20 lat!!!!
Wiem bo patrzylam do karty pacjetow i nie moglam uwiezyc wlasnym oczom.
Jesli macie jakies pytania dzwoncie i proscie o Kate-postaram sie
pomoc jak moge najlepiej nr tel: 021 436 1248 Laughing
kasia
Nie polecam!
Naciagaja przy robieniu zdjec -nie informuja o kosztach,mowia,ze trzeba zrobic zdjecie a potem kasuja po 25 od zeba.
kasia k***
Nowicjusz

Użytkownik od:
14. Dec. 2007

« Odpowiedz #16 : 01 May 2008, 20:34:48 »

Sorry Ewa ale nie placiliscie 25 E za zdjecie 1 zeba tylko za 1 zdjecie,a zanim umowilam z wami spotkanie powiadomilam was ze karta medyczna nie pokrywa wszystkiego prawda?
brajan
Ekspert

Użytkownik od:
10. Aug. 2007

Nowy dom :-) cudnie...

« Odpowiedz #17 : 01 May 2008, 21:01:40 »

To prawda. Karta nie pokrywa wszystkiego i pewnie gdzie indziej tez trzebaby było zapłacić za zdjęcie. Najważniejsza jest plomba, żeby nie wypadła po dwóch dniach! Wink

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
ewa janiuk
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #18 : 02 May 2008, 11:21:08 »

Sorry Ewa ale nie placiliscie 25 E za zdjecie 1 zeba tylko za 1 zdjecie,a zanim umowilam z wami spotkanie powiadomilam was ze karta medyczna nie pokrywa wszystkiego prawda?
Nie powiadomiłaś nas jakie poniesiemy koszta,zaplłacilismy za trzy zdjęcia trzech zębów-dokładnie nie pamiętam,bo rachunku jeszcze do tej pory nie dostałam.A z informacji jekie udzieliłas o odpłątności to tylko jedną,50 euro z karta medyczną za wypełnienie.To tyle na ten temat.
ewa janiuk
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #19 : 02 May 2008, 11:23:50 »

To prawda. Karta nie pokrywa wszystkiego i pewnie gdzie indziej tez trzebaby było zapłacić za zdjęcie. Najważniejsza jest plomba, żeby nie wypadła po dwóch dniach! Wink

Plomba jest do poprawki-zasięgnęłąm opini innego stomatologa!!!Nie polecam!
kasia k***
Nowicjusz

Użytkownik od:
14. Dec. 2007

« Odpowiedz #20 : 02 May 2008, 12:13:03 »

Moglas Ewa odrazu cos powiedziec jesli uwazalas ze za duzo musisz zaplacic,a nie teraz po 3 miesiacach...
multimastach
Autorytet

Użytkownik od:
10. Feb. 2008

bzdóropisaż - miszcz ortografji

« Odpowiedz #21 : 02 May 2008, 13:36:27 »

Gdyby kto chcial usunac zeba to sluze pomoca, osobiscie wyrywalem juz kilka w swoim zyciu w tym jednego (prawa gorna 6-stke) samemu sobie.......  Razz
Jednego rwalem juz w Irlandii milemu koledze ktoremu robili leczenie kanalowe, lecz mimo to zeba nie udalo sie wyleczyc.
Leczenie robil u jakiegos Irlandzkiego sadysty przy 14 lub 17 South Mall Street, skasowal go kilka razy za robienie tego samego zeba, az w koncu zabek wymiekl totalnie.... Kolega byl twardy.... tylko raz zakwilil przy rwaniu 
Dobre cazki i dlutko, kiwu-kiwu, gibu-gibu, trach, 2 minuty i po bulu....  
Niestety bez znieczulenia, ewentualnie 100-ka lub dwie spitytusu przed zabiegiem....   

Rwanie zeba to bulka z maslem, jednak leczenie to co innego, nalezy isc do dentysty..... Ja nie cierpie do nich chodzic. 

Ni ma sie co smiac kuzyn jest stomatologiem i zrobil mi kiedys szkolenie, jak rwac zeby caly zabek wylazl razem z korzeniami.... tzw. stomatologiczne DIY (Do It Yourself) 
« Ostatnia zmiana: 02 May 2008, 13:40:48 wysłane przez multimastach » Zapisane

Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej. Ach..trąbko gdybyś była pompką, to bym zaraz, teraz, nadmuchał materac
ewa janiuk
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #22 : 02 May 2008, 16:23:59 »

Moglas Ewa odrazu cos powiedziec jesli uwazalas ze za duzo musisz zaplacic,a nie teraz po 3 miesiacach...
Miejmy nadzieje,ze wszystko sie dobrze skończy...rozmowa w cztery oczy zawsze lepsza niż sprzeczanie się na forum
pozdrawiam
cocacola
Autorytet

Użytkownik od:
24. Feb. 2008

« Odpowiedz #23 : 02 May 2008, 20:45:05 »

Na Douglas nie ma polskiego dentysty za to jest wywieszka po pl 'witamy wszystkich polskich pacjentow' czy cos takiego :/
sprawdzilismy, pic na wode z tym pl.
Dentysta potrafi powiedzieć kilka słów po polsku typu splujnij, wypłucz. Wielka filozofia z tym językiem. Jak potrafisz zajść do dentysty i pokazać ząb, a do tego pewnie każdy (przynajmniej większośc) coś potrafi wyjąkać po angielsku to jaki problem. Gość zna się na rzeczy. Opinie jednak na tematy dentysty, fryzjera itp zawsze będą miały zwolenników i przeciwników. Nie każdy ząb jest taki sam i nie każda fryzura jest takla sama. Jednemu blomba wyleci a drugi ma latami.
Ja mogę natomiast polecić tego dentystę. Jak zobaczył zęby mojej dziewczyny to się przeraził kto je robił i gdzie były robione. Facet ma swój wiek i co za tym idzie doświadczenie, a nie wiedzę książkową. Za zablombowanie zęba (pół godziny w gabinecie chyba wziął 60 czy 70 euro.
mariola2105
Ekspert

Użytkownik od:
30. Dec. 2005

« Odpowiedz #24 : 03 May 2008, 08:05:42 »

Kasiu!
A ile kosztuje przegląd ząbków? Ząbki mam zdrowe, chyba........ ale muszę gdzieś podejść żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje Laughing
Skoro za plombę wziął tylko 70 euro, to mam nadzieję, że za przgląd za bardzo nie zedrze....W zeszłym roku u polskiej dentystki w Nenagh za przegląd zapłaciłam 50 euro i jeszcze taki kawał musiałam jechać.....

pozdrawiam

....time after time.....
Strony: [1] 2 3 Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Zdrowie  |  Wątek: POLSKI DENTYSTA « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!