Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
04 August 2015, 00:26:28

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
446,200 wiadomości w 33,100 wątkach; wysłane przez 6,898 użytkowników
Najnowszy użytkownik: LucindaLew
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Studia i edukacja  |  Wątek: Zapisanie dziecka do szkoly,co potrzebne? 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Zapisanie dziecka do szkoly,co potrzebne?  (Przeczytany 1323 razy)
gosnow
Weteran
**

Użytkownik od:
26. Jul. 2007

« : 16 August 2007, 11:01:23 »

Czy ktos mi powie co oprocz swiadectwa potrzebne jest do zapisania dziecka do gimnazjum?Czy potrzebny jest PPS (jest w trakcie wyrabiania),czy jeszcze jakies dodatkowe dokumenty?Gdzie mam zapisac core do szkoly jesli mieszkam w centrum?Do kogo mam sie zglosic?O rety .....i wiele jeszcze innych pytan.....Dziekuje za odpowiedzi. Smile

Nigdy się nie tłumacz — przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.
Irmina70
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
15. Jun. 2007

« Odpowiedz #1 : 16 August 2007, 11:49:43 »

witaj ja zapisywałam syna tydzien temu i na wstepie dałam tylko swiadectwo i akt urodzenia zdecydowanie na poczatek to wystarczy reszte powiedza w szkole  pozdrawiam Irmina

redondo
Weteran
**

Użytkownik od:
20. Feb. 2007

« Odpowiedz #2 : 16 August 2007, 11:53:07 »

Czy ktos mi powie co oprocz swiadectwa potrzebne jest do zapisania dziecka do gimnazjum?Czy potrzebny jest PPS (jest w trakcie wyrabiania),czy jeszcze jakies dodatkowe dokumenty?Gdzie mam zapisac core do szkoly jesli mieszkam w centrum?Do kogo mam sie zglosic?O rety .....i wiele jeszcze innych pytan.....Dziekuje za odpowiedzi. Smile

ja zapisywalem i pps tez byl w trakcie wyrabiania ale to nie byl problem

paszport, akt urodzenia ,  i tyle mi wystarczylo to bylo w trakcie trwania roku

pozdrawiam
gosnow
Weteran
**

Użytkownik od:
26. Jul. 2007

« Odpowiedz #3 : 16 August 2007, 12:17:16 »

dzieki sliczne,maz bierze jutro wolne i idziemy zapisac core do szkoly Smile   . A tak wogole to jestem ciekawa jak corka da sobie rade,a moze nie zupelnie o to mi chodzi tylko o to jak zaakceptuja ja nowe kolezanki.Jak popatrzylam na te irlandzkie dziewoje to ciarki mi przeszly....mam nadzieje ze moja  pozostanie sobą.Pozdrowionka Smile

Nigdy się nie tłumacz — przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.
Myka
Guru

Użytkownik od:
11. May. 2005

Pro publico bono...

« Odpowiedz #4 : 16 August 2007, 12:38:57 »

tylko nie pozwolcie przerzucic corke do nizszych klas!
tutaj to chyba plaga, ale latwo powiedziec 'NIE'
mialam przyjemnosc towarzyszyc Irminie70 w zapisywaniu chlopcow do szkoly (jeden do podstawowki, drugi do secondary school) i obaj ida tak jak powinni isc w pl, bez cofania o rok czy wiecej.

O wszystkim co dzieje się w Cork przeczytasz na: http://forum.mycork.org/index.php?board=112.0 i www.mycork.org
Irmina70
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
15. Jun. 2007

« Odpowiedz #5 : 16 August 2007, 17:33:45 »

Prawda i jeszcze raz PRAWDA wiele zawdzieczam Myce  Very Happy i jesli tu moge to bardzo jej dziekuje za wszystko nie tylko za załatwienie chłopcom szkoły ale i za wiele innych spraw ktore mi pomogła załatwic pozytywnie duza buzka dla Myki i jej słodkiego synka!  icon_razz

Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Studia i edukacja  |  Wątek: Zapisanie dziecka do szkoly,co potrzebne? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!