Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
05 March 2015, 20:14:21

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
443,245 wiadomości w 32,665 wątkach; wysłane przez 6,189 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Albeascego
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Ogłoszenia  |  Ogłoszenia Drobne  |  Kupię, przyjmę  |  Wątek: JAK NAPISAC OGLOSZENIE, JAK DODAC ZDJECIE - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: JAK NAPISAC OGLOSZENIE, JAK DODAC ZDJECIE - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ  (Przeczytany 5697 razy)
fdx
Moderatorzy

Użytkownik od:
17. Oct. 2005

komputerowiec ;-)

« : 02 May 2008, 13:29:59 »

OGLOSZENIE POWINNO ZAWIERAC:

1. Tytul - powinien jasno i konkretnie oglaszac czego szukamy, czy chcemy to przyjac czy kupic i ewentualnie jaka kwota dysponujemy. Jesli ogloszenie jest nieaktualne zmien tytul na "Nieaktualne".

Nie tytulujcie ogloszenia "szukam", "kupie" , "przyjme" jako ze ten dzial do tego wlasnie sluzy. "Kupie samochod do 1000 euro", "Przyjme ubranka dla rocznego dziecka" itd.

2. Dokladniejsze informacje na temat tego czego szukamy.

np. Samochod do 1.2L   NCT,  1000 euro.  (Zeby ktos nie dzwonil do was z 5cio litrowym 4ro drzwiowym wozem za 15tys euro).

3. Kontakt z zamieszczajacym ogloszenie.

Telefon, email, czas dostepnosci pod telefonem itd.

Wklejanie zdjęć: http://forum.mycork.org/index.php?topic=39822.msg262212#msg262212
« Ostatnia zmiana: 14 November 2010, 22:13:57 wysłane przez fdx » Zapisane

Byłem anarchistą lecz z tego wyrosłem. Teraz jestem lewakiem ale też bez przekonania...
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Ogłoszenia  |  Ogłoszenia Drobne  |  Kupię, przyjmę  |  Wątek: JAK NAPISAC OGLOSZENIE, JAK DODAC ZDJECIE - PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!