Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
03 July 2015, 00:14:40

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
445,839 wiadomości w 33,021 wątkach; wysłane przez 6,692 użytkowników
Najnowszy użytkownik: EdithAldri
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Varia  |  Dyskusje tematyczne  |  Kuchnia  |  Wątek: NAJDZIWNIEJSZA POTRAWA 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: NAJDZIWNIEJSZA POTRAWA  (Przeczytany 2874 razy)
malolo
Guru

Użytkownik od:
05. Jul. 2006

Banned!

94kg hardcoru - dieta ŻM

« : 23 September 2009, 13:14:40 »

jaka jest najdziwniejsza potrawa jaka jedliscie??

Cytuj z: listo
Ja mogę zadzwonić na GARDA STATION i powiedzieć, że malolo organizuje party na plaży
tomalski69
Autorytet

Użytkownik od:
02. Oct. 2007

« Odpowiedz #1 : 23 September 2009, 13:48:16 »

W Irlandi-frytki z octem  Confused

''A owoc żywota twego je ZUS''
multimastach
Autorytet

Użytkownik od:
10. Feb. 2008

bzdóropisaż - miszcz ortografji

« Odpowiedz #2 : 23 September 2009, 14:00:01 »

W Irlandii??? Słynne Pączki o smaku ryb i wędlin, ale to było na kacu więc się nie liczy..  Mr. Green
W Polsce??? Kotlety sojowe... ochyda
W życiu??? Mini (2 kęsowe) imitacje hamburgerów w Mc Donaldzie... niestety nie wiem jak smakowały, zanim wyczułem smak były już przetrawione..  Laughing
PS
Irole wpieprzają nawet pizze skrapianą octem.... a potem się dziwią skąd się u nich wzięła anemia i białaczka...   Shocked
« Ostatnia zmiana: 23 September 2009, 14:40:58 wysłane przez multimastach » Zapisane

Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej. Ach..trąbko gdybyś była pompką, to bym zaraz, teraz, nadmuchał materac
sylszep
Ekspert

Użytkownik od:
18. Feb. 2008

« Odpowiedz #3 : 23 September 2009, 14:01:22 »

sledz z beczki
tort krewetkowy z bialym chlebem i szynka w szwecji
gusia81
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
15. Apr. 2009

byc tam gdzie słońce nigdy nie zachodzi

« Odpowiedz #4 : 23 September 2009, 14:17:56 »

żabie udka...... Very Happy (w smaku podobne do kurczaka...ale mięso delikatniejsze)

ślimaczki z makaronem w sosie pomidorowym...ale nie wiedziałam , że to ślimaki (były całkiem całkiem)

różnego rodzaju zwierzątka morska  Mr. Green

Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wskrzesic siły, by ją zmienic.Niemożliwe to nie fakt to jedynie opinia.Niemożliwe to nie deklaracja, to wyzwanie.Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe.IMPOSSIBLE IS NOTHING. Smile
marysia2
Guru

Użytkownik od:
15. Oct. 2008

Czasem najwięcej rzucają cienia własne wyjaśnienia

« Odpowiedz #5 : 23 September 2009, 14:59:45 »

Jedzenie ...hmmm jeden z moich ulubionych tematow:)Smile

Slimaki i zabie udka ...hmmm mi smakuja.

Ja do moich dziwnych doswiadczen kulinarnych raczej bym zaliczyla duriana. Mowia, ze smakuje jak niebo a smierdzi jak pieklo.

(ostatnio w azjatyckim sklepie zanalzlam batonika o smaku duriana - i smakowal naprawde durianem!)

A poza tym suszone platy miesa, sok ze swiezej trawy, salatke z bratkow (kwiatkow) ...i czekolade z marihuana;) Dziwnie tez mi smakowala zupa mleczna na sniadanie podana na slono i przyprawiona cos na styl curry (nie pamietam nazwy).

I jeszcze w dalszym ciagu mnie zaskakuje, choc to bardzo normalne we Wloszech - pizza z ziemniakami. Kiedys tez jadlam pizze z gruszkami na slodko.

Moze jeszcze kawior z raka (a wlasciwie jego ikry) bym dodala.

- ...tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie. Victor Hugo
 - Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje. Henry Ford
 - Weronika postanawia umrzec. Paulo Coelho
fdx
Moderatorzy

Użytkownik od:
17. Oct. 2005

komputerowiec ;-)

« Odpowiedz #6 : 23 September 2009, 15:20:48 »

Frytki z octem przebijają frytki z octem polane obficie zmielonym zielonym groszkiem...
Taka octowa zielona breja z elementami rozmieklych ziemniakow ktore kiedys byly frytkami a wszystko juz prawie zimne...

Ale to sie nie liczy bo w zasadzie tego nie zjadlem...

Jesli liczyc tez napoje to najdziwniejsze bylo picie mleka prosto z krowy... ale jak pisal multimastach na kacu (czy po pijaku) sie nie liczy...

Byłem anarchistą lecz z tego wyrosłem. Teraz jestem lewakiem ale też bez przekonania...
tomalski69
Autorytet

Użytkownik od:
02. Oct. 2007

« Odpowiedz #7 : 23 September 2009, 15:33:19 »

Moze troche odbiegam od tematu ale przypomnialy mi sie najciekawsze naczynia ,z ktorych pilem napoje,haha,wyskokowe: na dzialeczce kolegi-papryka swiezo zerwana,z odcieta gorna czescia i wyprozniona z pestek  Mr. Green.Znakomita sprawa!.Na grzybobraniu-kubek na zywicy sciagniety z jakiegos swierka.Nie polecam.Klasyczna skorupka jajka.Na rybach- oplukany sliok po dzdzownicach.Ale i tak pobija mnie moj tesc ,ktory walil w garazu z migacza do nysy.Oburacz i jeszcze trzeba bylo palcami odspodu otwory na wkrety zatykac  Mr. Green

''A owoc żywota twego je ZUS''
Bonsai
Guru

Użytkownik od:
14. Aug. 2007

« Odpowiedz #8 : 23 September 2009, 15:45:17 »

W Irlandi-frytki z octem  Confused

ja lubie Very Happy

Ninke
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
11. Feb. 2008

« Odpowiedz #9 : 23 September 2009, 15:50:39 »

Moze troche odbiegam od tematu ale przypomnialy mi sie najciekawsze naczynia ,z ktorych pilem napoje,haha,wyskokowe: na dzialeczce kolegi-papryka swiezo zerwana,z odcieta gorna czescia i wyprozniona z pestek  Mr. Green.Znakomita sprawa!.Na grzybobraniu-kubek na zywicy sciagniety z jakiegos swierka.Nie polecam.Klasyczna skorupka jajka.Na rybach- oplukany sliok po dzdzownicach.Ale i tak pobija mnie moj tesc ,ktory walil w garazu z migacza do nysy.Oburacz i jeszcze trzeba bylo palcami odspodu otwory na wkrety zatykac  Mr. Green

aaaaaaaaaaaaaaaa dobre!!!!!!!!!!!!!!!   Laughing Laughing Laughing
ja kiedys pamietnego Sylwestra w Zakopanem sie raczylam napojem wyskokowym (nie szampanem) Smile z wydrazonej cytrynki Smile

You know more than you think you know, just as you know less than you want to know.
fdx
Moderatorzy

Użytkownik od:
17. Oct. 2005

komputerowiec ;-)

« Odpowiedz #10 : 23 September 2009, 16:07:51 »

Picie napojow alkoholowych (jesli to mozna piciem nazwac)...
Znajomi ktorym o uszy obilo sie ze alkohol podany "od drugiej strony" dziala szybciej i mocniej przesiedzieli pol imprezy w miskach z tanim winem... niestety nie znam rezultatow tego eksperymentu.

Jajecznica smazona na pokrywce od menazki polozonej na 3 wbitych w ziemie sledziach od namiotu pod ktorymi palilo sie mini ognisko z patyczkow i papierkow.

Klasyczna potrawa punkowa: chleb z musztarda popijany tanim winem (z musztardowki zreszta...)
« Ostatnia zmiana: 23 September 2009, 16:13:09 wysłane przez fdx » Zapisane

Byłem anarchistą lecz z tego wyrosłem. Teraz jestem lewakiem ale też bez przekonania...
multimastach
Autorytet

Użytkownik od:
10. Feb. 2008

« Odpowiedz #11 : 23 September 2009, 16:17:04 »

na dzialeczce kolegi-papryka swiezo zerwana,z odcieta gorna czescia i wyprozniona z pestek  Mr. Green.Znakomita sprawa!.

Na dzaiałeczce kolesia często popijało się Sangrie lub Vermutha z wydrążonego pomidora, wszystkie musztardówki zawijali lub tłukli kolesie jego ojca.
Ale... najlepszy czad to było picie gorzałki lub "Czarnej Porzeczki" z łupin orzecha włoskiego.... wyglądaliśmy jak te panie yntelygenty czy burżuje jakie...  nie jak te chamy co z gwinta ciągną Laughing
« Ostatnia zmiana: 23 September 2009, 16:36:02 wysłane przez multimastach » Zapisane

Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej. Ach..trąbko gdybyś była pompką, to bym zaraz, teraz, nadmuchał materac
malolo
Guru

Użytkownik od:
05. Jul. 2006

Banned!

94kg hardcoru - dieta ŻM

« Odpowiedz #12 : 23 September 2009, 19:47:33 »

moja najdziwniejsza potrawa byly lody z ryba

a do ciekawostek kulinarnych zaliczam stek z kangura

Cytuj z: listo
Ja mogę zadzwonić na GARDA STATION i powiedzieć, że malolo organizuje party na plaży
marysia2
Guru

Użytkownik od:
15. Oct. 2008

« Odpowiedz #13 : 23 September 2009, 19:52:45 »

A ja jeszcze pamietam za starych dobrych czasow, gdzies w gorach, pod koniec juz wycieczki - kiedy i jedzenie i pieniadze sie skonczyly ...chleb z ryzem - zwany paprykarzem light;) ...ale bylo fajnie!

- Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje. Henry Ford
dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

jeszcze jeden post i będę nadguru! jupi

« Odpowiedz #14 : 23 September 2009, 20:05:30 »

co to za paprykarz bez ryby ?  ;P

najdziwniejsza: hmm  chyba pierś z psa w 5 smakach na widzewie.

Be aware of what you are about to post below my reply as I'm being Guru, having connection with administration and there's only one post left before my range gets upgraded!!!
marysia2
Guru

Użytkownik od:
15. Oct. 2008

« Odpowiedz #15 : 23 September 2009, 20:09:15 »

co to za paprykarz bez ryby ?  ;P

Taka studencka wersja ...i na studencka kieszen. ...bo inne priorytety byly;)

dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

« Odpowiedz #16 : 23 September 2009, 20:11:54 »

się wie Wink znam ten ból

Be aware of what you are about to post below my reply as I'm being Guru, having connection with administration and there's only one post left before my range gets upgraded!!!
gusia81
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
15. Apr. 2009

byc tam gdzie słońce nigdy nie zachodzi

« Odpowiedz #17 : 23 September 2009, 20:20:09 »

do moich najdziwniejszych naczyń należy dodac talerze, sztucce i cały wystrój restauracji ..."KOUKLAKI" w pewnym kraju Europy południowej....

żeby zbyt długo nie opisywac to powiem tylko tyle że talerze jak i cała zastawa stołowa( popielniczki, solniczka, pieprzniczka, dzbanek do wina itp) miały kształt męskich i damskich narządów płciowych..... Mr. Green
Taki sam kształt miały żyrandole , a na scianach były obrazy przedstawiające różne pozycje z Kama Sutry.
Wychodząc dostawało się opakowanie prezerwatyw z logo restauracji.... icon_wink

A co do potraw ....to nazwy tez były w stylu "orgazm o poranku"  Laughing, a kelnerzy rozmawiali z klientami....z podtekstem  Wink

tu kilka zdjec z restauracji
http://www.kouklaki.gr/restaurant_01a3.htm

http://www.dianassos.com/2009/05/24/kouklaki-restaurant/
« Ostatnia zmiana: 23 September 2009, 20:33:02 wysłane przez gusia81 » Zapisane

Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wskrzesic siły, by ją zmienic.Niemożliwe to nie fakt to jedynie opinia.Niemożliwe to nie deklaracja, to wyzwanie.Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe.IMPOSSIBLE IS NOTHING. Smile
marysia2
Guru

Użytkownik od:
15. Oct. 2008

« Odpowiedz #18 : 25 January 2010, 00:46:43 »

Dodam koniki polne do dziwnych potraw, ktore jadlam. ...na zimno i na cieplo Very Happy

dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

« Odpowiedz #19 : 25 January 2010, 00:51:23 »

Dodam koniki polne do dziwnych potraw, ktore jadlam. ...na zimno i na cieplo Very Happy

chciałbym mieć taką kobietę Very Happy

dymek
Guru

Użytkownik od:
06. Aug. 2005

www.animalcaresociety.ie

« Odpowiedz #20 : 25 January 2010, 01:46:33 »

Na zimno czy na cieplo? Razz

Nie wiem czy to najdziwniejsza potrawa, ale kiedys robilem z kolega na biwaku gulasz z konserwy turystycznej (jeszcze ten dawny dobry smak) z prawdziwkami znalezionymi
pod drzewem, konserwa i grzyby w kostke, wszystko smazone w puszce na galaretce i smalcu z konserwy - pychaaaa!!!
« Ostatnia zmiana: 25 January 2010, 01:49:40 wysłane przez dymek » Zapisane

Aktualna szajba:
*Totem - Day Before The End   **Lamb of God - Wrath   ***The Haunted - Versus
marysia2
Guru

Użytkownik od:
15. Oct. 2008

« Odpowiedz #21 : 25 January 2010, 12:08:42 »

Na zimno czy na cieplo? Razz

I na zimno i na cieplo. Na zimno np z chili - cos w stylu popcornu czy chipsow.

A na cieplo - w restauracji: tacos z konikami polnymi z Guacamole. Pycha!

Jadlam tez suszone 'gusano' - bardzo intensywny smak ...raczej do moich przysmakow bym go nie zakwalifikowala.  Probowalam sie zlamac i wypic ostatniego szota mezcala z 'gusano', ...ale mnie to przeroslo. Takie namoczone gusano, bylo jak zywe...

Jadlam tez prosto z gniazda (o ile gniazdem sie to nazywa?!) w lesie deszczowym termity. Smak do marchewki podobny troche...

...ale jeszcze jest kilka 'wyzwan' przede mna:
http://www.food-info.net/pl/products/insects/classes.htm  Wink

multimastach
Autorytet

Użytkownik od:
10. Feb. 2008

« Odpowiedz #22 : 25 January 2010, 21:12:46 »

Ciekawe czy już ktoś opylał owsiki na zimno lub na ciepło.....albo jakie chrupki z wągrów  hahaha
« Ostatnia zmiana: 25 January 2010, 21:17:33 wysłane przez multimastach » Zapisane

Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Varia  |  Dyskusje tematyczne  |  Kuchnia  |  Wątek: NAJDZIWNIEJSZA POTRAWA « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!