Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
28 May 2015, 00:49:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
445,387 wiadomości w 32,937 wątkach; wysłane przez 6,358 użytkowników
Najnowszy użytkownik: MichaleWhi
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: instruktor plywania dla dziecka 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: instruktor plywania dla dziecka  (Przeczytany 3963 razy)
olaczarna
Guru

Użytkownik od:
17. Apr. 2006

« : 08 January 2010, 14:39:00 »

moja corka chodzi na basen, jest juz w 4 etapie. Uslyszalam ze jest w Cork Polak ktory uczy dzieci plywac i daje prywatne lekcje. Ponoc za 7e/45min. Ktos slyszal, korzystal, ma namiary?
Chetnie wozilabym ja czesciej na basen...bo raz w tyg to troche malo, a wykupywac dwa takie same kursy to bez sensu

Wszyscy jestesmy psychiczni, ale nie wszyscy zdiagnozowani...
malolo
Guru

Użytkownik od:
05. Jul. 2006

Banned!

94kg hardcoru - dieta ŻM

« Odpowiedz #1 : 08 January 2010, 14:44:28 »

nie mam namiaru na instruktora, ale moge powiedziec co mi pomoglo

mianowicie kupili mi rodzice pletwy i uczylem sie plywac w pletwach wlasnie

pozniej mi bardzo urosly stopy i juz nie potrzebuje pletw raczej, lol

Cytuj z: listo
Ja mogę zadzwonić na GARDA STATION i powiedzieć, że malolo organizuje party na plaży
olaczarna
Guru

Użytkownik od:
17. Apr. 2006

« Odpowiedz #2 : 08 January 2010, 15:01:49 »

nie pomogles. Natalia juz plywa kraulem, zaba, grzbietem, uczy sie delfina...chce tylko zeby czesciej plywala i zeby instruktor mogl skoncentrowac sie tylko na niej, na stylu plywania. Chodzi mi o profesjonalny trening - nawet codziennie.

kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #3 : 11 March 2010, 23:47:52 »

Witam.
Jeśli jest jeszcze dalej aktualne zapytanie, to prosze o kontakt-0857520443.
Posiadam kwalifikacje trenerskie i instruktorskie z plywania.
Prowadze naukioraz doskonalenie plywania dla dzieci jak i doroslych, wiec zapraszam.
Pozdrawiam
sarah17
Weteran
**

Użytkownik od:
16. Jan. 2009

"Follow your heart do what it tells you to do"

« Odpowiedz #4 : 12 March 2010, 13:42:39 »

Ola, a gdzie twoja corcia chodzi na nauke plywania obecnie i ile placisz za godzine, badz kurs?! Pytam, bo chcialabym swoja mala wyslac, ale nie wiem dokladnie gdzie, z tym, ze u nas musialyby to byc zajecia dla maluchow, bo ma niecale 3,5 roku.

dzieki

"Those tiny feet will tiptoe into your heart... and stay there forever."
olaczarna
Guru

Użytkownik od:
17. Apr. 2006

« Odpowiedz #5 : 12 March 2010, 14:24:32 »

chodzi na bishop do leisure world na bishoptown. Za kurs 10 tyg place 65e, potem jest egzamin i przejscie do nastepnego etapu. W styczniu pytalam o indywidualne lekcje, ale nikt sie nie odezwal wiec oplacilam kolejne etapy. Zostaly jej dwa i koniec. A ja chcialabym zeby dalej plywala wiec jak kurs sie skonczy to na pewno bede chciala zalatwic jej indywidualne lekcje. Czekam wlasnie na odpowiedz od kamila - post wyzej co do cen i terminow.
Na basenie po skonczeiu kursu jest cos takiego jak plywanie, bez nauki ale tylko w niedziele z samego rana, co nie bardzo mi odpowiada.

Sara17 - warto zapisac mala na basen. Moja smiga juz kraulem, grzbietem, zabka a teraz uczy sie delfina. Ja sama mialam 3 lata gdy zaczynalam plywac, wiec nie mysle ze twoja mala jest zbyt mala...pozdrawiam

sarah17
Weteran
**

Użytkownik od:
16. Jan. 2009

« Odpowiedz #6 : 12 March 2010, 15:02:02 »

Dzieki, 65 euro za 10 tygodni to calkiem przystepna cena, podejrzewam, ze zajecia sa raz w tygodniu?!

kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #7 : 18 March 2010, 18:57:26 »

Witam.
Program nauczania plywania w na tutejszych basenach jest systemem angielskim i wyglada mniej wiecej tak:
jest bodajze 5 etapow nauczania po 10 lekcji 45minutowych a nawet troszke krotszych(30min)-dokladnie nie pamietam.
pierwszy etap to oswajanie z woda-przez 7-8 zajec dzieci beda wykonywac te same cwiczenia przelamujace je przed lekiem z woda, na 8cw dzieci zostana powiadomione ze niebawem bedzie test z wszystkich wczesniej poznanych cwiczen i na ostatnich zajeciach instruktor zdecyduje czy dziecko przechodzi na wyaszy poziom czy nadal musi pozostac na tym samym etapie-kolejne 10 lekcji,
nastepne poziomy to poszczegolne style i cwiczenia do nich niezbedne- trwaja tak samo jak 1etap i rowniez koncza sie testem.
instruktor glownie przebywa na brzegu basenu-tylko w szczegolnych przypadkach wejdzie do wody, ale nie robia tego zbyt czesto
tak to wyglada w uogolnieniu
pozdrawiam
sarah17
Weteran
**

Użytkownik od:
16. Jan. 2009

« Odpowiedz #8 : 19 March 2010, 13:55:02 »

Witam.
Jeśli jest jeszcze dalej aktualne zapytanie, to prosze o kontakt-0857520443.
Posiadam kwalifikacje trenerskie i instruktorskie z plywania.
Prowadze naukioraz doskonalenie plywania dla dzieci jak i doroslych, wiec zapraszam.
Pozdrawiam

a moglbys napisac cos wiecej - ceny, godziny, gdzie...?

kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #9 : 22 March 2010, 19:37:55 »

Sara czy dostałaś wiadomość ode mnie?Pozdrawiam
Myka
Guru

Użytkownik od:
11. May. 2005

Pro publico bono...

« Odpowiedz #10 : 23 March 2010, 13:59:34 »

ja tez chetnie dopytam wiecej przy okazji Smile

moj Adam ma 3,5 roku, chodzimy z nim w miare regularnie na basen od kiedy skonczyl 10 tyg.
Panie Kamilu, bardzo prosze o oferte na pw.

dzieki

O wszystkim co dzieje się w Cork przeczytasz na: http://forum.mycork.org/index.php?board=112.0 i www.mycork.org
bugaboo
Weteran
**

Użytkownik od:
25. Sep. 2009

« Odpowiedz #11 : 23 March 2010, 16:14:26 »

Witam!
To i ja się podłączę do tematu... Laughing
Panie Kamilu, nasz synek ma trochę ponad 2 lata i na kurs pływania chodził ok. 1 rok, jeszcze w Polsce. Od czerwca nie chodziliśmy na basen Sad Chcielibyśmy znowu zacząć naukę pływania więc i ja poproszę o ofertę na pw. Może też i roczna córcia mogłaby załapać się na lekcje pływania Smile
Z góry dziękuję!

Pozdrawiam!

~bugaboo~
bugaboo
Weteran
**

Użytkownik od:
25. Sep. 2009

« Odpowiedz #12 : 24 March 2010, 14:36:16 »

Witam!
I dziękuję za wiadomość Panie Kamilu!

Pozdrawiam!

~bugaboo~
Myka
Guru

Użytkownik od:
11. May. 2005

Pro publico bono...

« Odpowiedz #13 : 24 March 2010, 15:30:45 »

drogie mamy moze z tymi mniejszymi dzieciaczkami stworzymy mala grupke 2-3 osoby i wtedy namowimy pana Kamila na zajecia?

nam odpowiadaja popoludnia i cale weekendy Smile

O wszystkim co dzieje się w Cork przeczytasz na: http://forum.mycork.org/index.php?board=112.0 i www.mycork.org
olaczarna
Guru

Użytkownik od:
17. Apr. 2006

« Odpowiedz #14 : 24 March 2010, 15:34:49 »

na bishop sa takie zajecia - koszt za 10tyg to jesli dobrze pamietam 60 albo 70e. Do kilku dzieciaczkow musi byc wiecej niz jeden instruktor i przynajmniej jeden ratownik dodatkowo...juz pytalam o to...

sarah17
Weteran
**

Użytkownik od:
16. Jan. 2009

« Odpowiedz #15 : 24 March 2010, 15:40:15 »

Dziekuje panie Kamilu za informacje, jesli sie zdecydujemy, to wkrotce wysle panu wiadomosc, dziekuje i pozdrawiam

kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #16 : 24 March 2010, 16:26:21 »

witam.
jesli chodzi o grupki to powiem tak-jesli wszystkie dzieci nie boja sie wody, gdy maja twarz mokra itp to nie ma klopotu- wtedy latwiej bedzie sie skupic na wszystkich naraz, z kolei gdy chociaz 1 bedzie sie panicznie bac wody to niestety bede musial troszke wiecej czasu z nim popracowac, co nie znaczy ze reszta pozostaje bez opieki i zajecia, takie grupki do 3-5 osob moglibysmy pomyslec nad tym.
jestem tez ratownikiem WOPR, wiec nie ma obaw Smile zreszta nawet jak bedziemy w brodziku to inny ratownik musi miec nas na oku i nic nie powinno sie dziac
kwestia zastanowienia i omowienia szczegolow, wiec czekam na propozycje
pozdrawiam serdecznie
kamil
Gardenia
Ekspert

Użytkownik od:
11. Apr. 2008

« Odpowiedz #17 : 24 March 2010, 18:43:24 »

na bishop sa takie zajecia - koszt za 10tyg to jesli dobrze pamietam 60 albo 70e. Do kilku dzieciaczkow musi byc wiecej niz jeden instruktor i przynajmniej jeden ratownik dodatkowo...juz pytalam o to...

byliśmy na tym basenie w niedziele. wisiała informacja, że zajęcia trwają 6 tygodni, koszt - 65 euro. jedna lekcja trwa 30 minut
kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #18 : 24 March 2010, 19:02:31 »

dokladnie
basen jest podzielony na sektory w ktorych sa poszczegolne etapy
jest po okolo 10 dzieci na 1 instruktora w danym sektorze
dzieci wchodza, wykonuja cwiczenia z listy i wychodza
dodam, ze pomocnika instruktora plywania (bodajze nosza oni zielone koszulki) robi sie tutaj w 2 dni-w Polsce 1,5 roku pelnego instruktora
Z gory chce powiadomic, ze nie pisze tego, zeby sobie zrobic jakas reklame, tylko chce przedstawic jak to tutaj wyglada.
Wogole jest problem z honorowaniem polskich dokumentow i jesli jez juz laskawie zaakceptuja traktuja to jako pomocnik, wiec lekka porazka.
no wiec tak to po czesci wyglada, niestety Sad
Pozdrawiam
Myka
Guru

Użytkownik od:
11. May. 2005

Pro publico bono...

« Odpowiedz #19 : 24 March 2010, 20:07:36 »

te kursy niestety trwaja w tygodniu okolo 13stej, kiedy my oboje jestesmy w pracy a mlody czlowiek w przedszkolu Sad

jak tylko wroce do cork to obgadam sprawe z ukochanym i odezwiemy sie.

PS. moje dziecko jest swiecie przekonane ze swietnie plywa, wskakuje na gleboka wode bez rekawkow, bez kola i jeszcze sie cieszy, ze ma swietna zabawe w momencie gdy my mamy atak serca Wink zamacza sie caly, calusienki i jest nieustraszony (niestety)

brajan
Ekspert

Użytkownik od:
10. Aug. 2007

Nowy dom :-) cudnie...

« Odpowiedz #20 : 24 March 2010, 21:30:33 »

Mam to samo z moją starszą córką, więc wiem co to znaczy Smile

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa.
olaczarna
Guru

Użytkownik od:
17. Apr. 2006

« Odpowiedz #21 : 25 March 2010, 13:32:13 »

dodam, ze pomocnika instruktora plywania (bodajze nosza oni zielone koszulki) robi sie tutaj w 2 dni-w Polsce 1,5 roku pelnego instruktora

Niestety - jestes w bledzie. Kurs na asystetnta instruktora trwa tydzien - codziennie od 9 do 18 sa zajecia - koszt okolo 480e, zas na pelnego instruktora - dwa tygodnie - zajecia w full time - koszt ok 800e...
Dodatkowo - kurs na ratownika - 40h - 380e - dwa tygodnie. Kurs na tzw. child abuse - 1 dzien - chyba 4h - koszt okolo 20e...

Wogole jest problem z honorowaniem polskich dokumentow
Pozdrawiam

Akceptuja ale jest tyle zachodu z tym ze czasem nie chce sie tego wszystkiego robic. Trzeba miedzy innymi przejechac sie do ambasady, przejsc cos w tylu egzaminu i troche poczekac...

kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #22 : 25 March 2010, 22:27:39 »

no widzisz, mi zaproponowano 2dniowy kurs tylko po to zeby otrzymac tutejsze papiery, moje przetlumaczone chcieli wyslal jeszcze do anglii, ale niewazne. jedyne co mnie pozytywnie zaskoczylo to pani w cork country council, ktora sama potwierdzala zgodnosc dokumentow fatygujac sie do naszego Wopru Smile bylo calkiem przyjemnie i pozytywnie.
Pozdrawiam
kamcillo
Nowicjusz

Użytkownik od:
19. Apr. 2006

« Odpowiedz #23 : 14 June 2010, 23:47:13 »

Witam ponownie.
Jeśli nadal ktoś jest zainteresowany naukami, to proszę o kontakt-lekcje wciąż aktualne  Smile .
Pozdrawiam.
ania2marcin
Autorytet

Użytkownik od:
22. Apr. 2010

« Odpowiedz #24 : 15 June 2010, 12:28:15 »

Witam ponownie.
Jeśli nadal ktoś jest zainteresowany naukami, to proszę o kontakt-lekcje wciąż aktualne  Smile .
Pozdrawiam.

czy mogę prosić o ofertę na priv, moja mała ma 3,5 roku, najbardziej pasowały by nam weekendy

Strony: [1] 2 Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: instruktor plywania dla dziecka « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!