Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
18 April 2015, 20:29:13

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
444,448 wiadomości w 32,818 wątkach; wysłane przez 6,235 użytkowników
Najnowszy użytkownik: HiramHjv4
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: rozmowa do Amazon w CPL 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: rozmowa do Amazon w CPL  (Przeczytany 1241 razy)
Kamila83
Nowicjusz

Użytkownik od:
18. Dec. 2009

« : 21 September 2011, 11:12:50 »

Witam!

Czy ktos moze mial przyjemnosc byc na rozmowie o prace do Amazon w agencji CPL? Czy wiecie jak taka rozmowa przebiega? Ponac trwa 1,5h i jest jakis computer assessment. Macie jakies dokladniejsze informacje to prosze piszcie.
Dzieki wielkie:)
lillkaaa
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
28. May. 2011

« Odpowiedz #1 : 21 September 2011, 12:00:42 »

Hej,

Nic strasznego tam nie ma. Bylam na tym assesmencie dwa lata temu i prace dostalam. Kaza Ci przepisac tekst do Worda z kartki. I o ile dobrze pamietam sa tez jakies takie pytania, zeby cos policzyc, czy cos, ale na tyle banalne, ze nawet nie pamietam. Jesli jestes zwyklym uzytkownikiem kompuetra tak jak ja, poradzisz sobie swietnie. Po assessmencie jest normalna rozmowa kwalifikacyjna, o ile dobrze pamietam w formacie STAR, ale za to glowy nie dam.

Generalnie zrelaksuj sie, usmiechaj i bedzie dobrze.

Zycze powodzenia! Smile
Switek
Redakcja Portalu

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #2 : 21 September 2011, 12:06:51 »

Po assessmencie jest normalna rozmowa kwalifikacyjna, o ile dobrze pamietam w formacie STAR, ale za to glowy nie dam.

Przepraszam za off top, ale co to jest format STAR?
Marcin
Guru

Użytkownik od:
18. Jun. 2005

test
« Odpowiedz #3 : 21 September 2011, 12:12:13 »

Też byłem ciekaw aż nawet poszukałem http://www.mit.edu/~career/guide/star.html

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmia
malwik
Ekspert

Użytkownik od:
20. Sep. 2007

za mało wiem, żeby być niekompetentnym

« Odpowiedz #4 : 21 September 2011, 12:14:35 »

czasami nazywa sie to metoda CAR (context, action, results)
lillkaaa
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
28. May. 2011

« Odpowiedz #5 : 21 September 2011, 12:19:34 »

Tak najkrocej to zadaja Ci pytanie np. Opisz sytuacje gdy mialas/es jakis problem w pracy, trzeba bylo pracowac w grupie, byla nagla zmiana schedulu, klient byl trudny... Czyli pytanie bedzie o sytuacje, ktora jakos rozwiazalas/es, wezmy przyklad, ze mialas/es upiec szarlotke. No wiec opisujesz, jaki byl problem (szarlotka miala byc upieczona), jakie akcje podjales (kupiles produkty, upiekles szarlotke) i co z tego wyniklo (szarlotka byla pycha, kazdy sie zajadal i mial usmiech od ucha do ucha).
Switek
Redakcja Portalu

Użytkownik od:
19. Jun. 2007

« Odpowiedz #6 : 21 September 2011, 12:32:44 »

Dzięki za wyjaśnienie.
Kamila83
Nowicjusz

Użytkownik od:
18. Dec. 2009

« Odpowiedz #7 : 21 September 2011, 15:50:59 »

Hej.Dzieki bardzo za odpowiedz i wyjesnienie:)
Ja pewnie polegne bo zje mnie stres. Mimo wszystko wole wiedziec co mnie czeka. Zawsze to troche latwiej.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

jeszcze jeden post i będę nadguru! jupi

« Odpowiedz #8 : 21 September 2011, 20:31:18 »

Podobnie było prawie cztery lata temu ino że w trilu

Be aware of what you are about to post below my reply as I'm being Guru, having connection with administration and there's only one post left before my range gets upgraded!!!
marflo
Weteran
**

Użytkownik od:
05. Sep. 2007

« Odpowiedz #9 : 22 September 2011, 21:00:04 »

a czy w Expect Talent podbnie wygląda rekrutacja? Napisali że będa sprawdzać moje "Customer Service and PC Skills"....???

Marflo jest KOBIETĄ!!!
Kamila83
Nowicjusz

Użytkownik od:
18. Dec. 2009

« Odpowiedz #10 : 02 October 2011, 22:32:42 »

Hej!

Mozecie mi napisac jak wyglada praca w amazon, bo niestety w jakichs watkach na forum widzialam same niezbyt mile opinie. Strach sie bac:(Prosze napiszcie jak tam sie pracuje i na czym generalnie polega ta praca. Glownie rozmowy telefoniczne czy tez kontakt mailowy z klientem? Sa jakies targety?Testy? Dzieki za wszelkie informacje.
Kamila
lillkaaa
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
28. May. 2011

« Odpowiedz #11 : 02 October 2011, 22:44:00 »

Odbierasz telefony,a jak nie masz telefonu, to w tym czasie odpowiadasz na e-maile. Masz target na ilosc e-maili i telefonow na godzine ale tez na dyssatysfakcje klienta, nie mozesz przekroczyc jakiegos tam limitu.

To jest typowa obsluga klienta, czyli ludzie dzwonia glownie dlatego, ze paczka nie doszla lub produkt byl zniszczony. Czasem sa niemili, czasem dzwonia glupki i kloca sie o 3 euro. Ale masz dosc duza swobode, mozesz ludziom oddawac kasy chyba do 120 funtow lub wysylac produkt ponownie, ponad 120 funtow musisz zapytac managera o zgode. Tak bylo przynajmniej 2 lata temu. Zeby zlokalizowac paczke dosc czeso kontaktujesz sie z firmami kurierskimi.

Pozdrawiam Smile.
Kamila83
Nowicjusz

Użytkownik od:
18. Dec. 2009

« Odpowiedz #12 : 03 October 2011, 19:02:02 »

Dzieki za odpowiedz!
Widze, ze praca nie bedzie nalezala do zbyt przyjemnych:(i bede sie musiala uzbroic w cierpliwosc.
Pozdrawiam:)
dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

jeszcze jeden post i będę nadguru! jupi

« Odpowiedz #13 : 03 October 2011, 19:08:58 »

No ja tam raz straciłem cierpliwość jak mi jakaś maruda zaczęła bluznic i na mnie krzyczeć.

Be aware of what you are about to post below my reply as I'm being Guru, having connection with administration and there's only one post left before my range gets upgraded!!!
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: rozmowa do Amazon w CPL « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!