Forum Stowarzyszenia MyCork
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
Czy dotarł od Ciebie email aktywacyjny?
03 March 2015, 22:34:29

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
443,172 wiadomości w 32,657 wątkach; wysłane przez 6,183 użytkowników
Najnowszy użytkownik: karakon
* Strona główna Pomoc regulamin / rules Szukaj Kronika MyCork Zaloguj się Rejestracja
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: potwierdzenie wyk. przelewu 0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek. « poprzedni następny »
Strony: [1] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: potwierdzenie wyk. przelewu  (Przeczytany 946 razy)
asteroida
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
22. Jun. 2009

« : 31 May 2012, 13:40:26 »

hej,
Czy ktoś z was wie czy można wydrukować z internetu potwierdzenie wykonania przelewu w banku AIB ?? jeśli nie to jak inaczej uzyskać taki dokument ?

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji"
BeataJoanna
Autorytet

Użytkownik od:
21. Apr. 2006

« Odpowiedz #1 : 31 May 2012, 14:18:38 »

Nie wiem jak w AIB. W PermanentTSB  nie da sie wydrukowac.Musialam pojsc do oddzialu banku i poprosic o wydruk, bardzo byli zdziwieni po co mi to. Po wytumaczeniu co i jak dostalam wydruk.  Muisz wyjasnic ze potrzebujesz pelna nazwe i numer konta odbiorcy oraz pelna nazwe i numer twojego konta oraz tytul przelewu, bo inaczej wydrukuja ci te zwykle tranzakcje.
« Ostatnia zmiana: 31 May 2012, 14:20:09 wysłane przez BeataJoanna » Zapisane
dara
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
21. Apr. 2012

« Odpowiedz #2 : 31 May 2012, 18:09:09 »

Hej.Z tego co pamietam przy przelewie na inne konto pieniazkow w banku AIB z otrzymaniem takiego dokumentu nie bylo problemu.Tylko ze Ja zrobiłam to osobiscie,wpisalam dane odbiorcy itp przelałam na konto i na koniec wcisnelam print i wydrukowal mi sie odrazu taki dokument.
Jezeli juz przelałas pieniazki wystarczy pojsc do banku i poprosic o wydruk badz pomoc  przy wydrukowaniu takiego dokumentu jezeli ma sie problem z "językiem".Panie nie powinny robić żadnego problemu a tymbardziej pytać sie po co Ci to!To Twoja sprawa osobista i tyle.Pozdrawiam:)
Jacktrades
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
31. Oct. 2008

« Odpowiedz #3 : 31 May 2012, 20:02:21 »

Po zalogowaniu - Transfers & payments, potem  View My Payment Logs, potem  View more details i wyświetla się transakcja. Potem  Plik i  Drukuj.  Drukuje szczegóły i konto odbiorcy. Wysyłającego - Current-04....  i to co wpiszę w "message to appear on your statement: "
Tak mam przynajmniej w międzynarodowych transakcjach.

asteroida
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
22. Jun. 2009

« Odpowiedz #4 : 01 June 2012, 01:34:55 »

Tak mam przynajmniej w międzynarodowych transakcjach.

Tak, widziałam to ale transakcja była do banku w IE :/

Dziękuję za odpowiedzi, jutro przejdę się do banku i to załatwię na miejscu jak przez neta się nie da.

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego, że są nieme dla jego tępej percepcji"
asteroida
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
22. Jun. 2009

« Odpowiedz #5 : 08 June 2012, 18:15:12 »

Niestety w AIB byli bardzo zdziwieni moją prośbą . Powiedzieli, że pierwszy raz mają klienta który taki dokument potrzebuje i  że pierwszy raz słyszą w ogóle, że taki dokument się wystawia. Chcieli mi dać bank statment i próbowali przekonać że to jest dowód wpłaty dla odbiorcy i  że to mi wystarczy, żeby udowodnić wpłatę.
A wiecie jakie informacje znajdują się na bank statment ...  Mogę sobie nim tyłek p...
Siedziałam tam prawie godzinę a oni myśleli,myśleli, myśleli, dzwonili gdzieś, wypytywali kolegów obok i na końcu powiedzieli żebym poszła do banku odbiorcy po taki dokument  Cool Laughing
A potwierdzenie jest mi potrzebne ponieważ Wizz Air nie widzi mojej wpłaty za bilety i chcą potwierdzenie.

dex
Guru

Użytkownik od:
26. Oct. 2005

jeszcze jeden post i będę nadguru! jupi

« Odpowiedz #6 : 11 June 2012, 16:03:14 »

Witam
A print screen i jako zdjęcie wydrukować log?

Be aware of what you are about to post below my reply as I'm being Guru, having connection with administration and there's only one post left before my range gets upgraded!!!
asteroida
Stały bywalec
*

Użytkownik od:
22. Jun. 2009

« Odpowiedz #7 : 12 June 2012, 01:12:21 »

Spróbuję tak jak mówisz Dex. Thx.

BeataJoanna
Autorytet

Użytkownik od:
21. Apr. 2006

« Odpowiedz #8 : 14 July 2012, 10:05:16 »

Wiem,ze troche odkopuje watek. Jestem jednak ciekawa jak to sie skonczylo? Moze zwyczajnie nalezo zlozyc na nich skarge. Samo zagrozenia zlozenia skargi z reguly dziala cuda.
Strony: [1] Do góry Drukuj 
Forum Stowarzyszenia MyCork  |  Cork  |  Rozterki tubylców i inne  |  Wątek: potwierdzenie wyk. przelewu « poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!