dojazd do Mallow

(1/1)

ryhard:
cześć

czy może ktoś wie jak dojechać do Mallow codziennie rano i potem wrócić do Cork jeśli jeszcze się nie ma swojego samochodu

może być autobus(przeglądałem rozkład jazdy ale nie kumam go za bardzo z Cork do Mallow i z powrotem)
może być pociąg jeśli jeżdzi codziennie
może ktoś jeżdzi swoim samochodem do pracy w tym kierunku i mógłby mnie zabierać(oczywiście wykupię bilet u takiego dobroczyńcy)

liczę na was

pozdro

Marcin:
Moze sie zamienimy ja dojezdzam codziennie ale w druga strone :D A tak na serio to jest autobus ale chyba od 8 godziny smigaja, pociag tez widze codziennie jak jedzie ale nie znam szczegolow

ryhard:
no właśnie o te szczegóły mi chodzi :P
pozdro

Viger:
Ja podobnie jak marad_co dzialam w druga strone.
Szczegoly co do pociagow znajdziesz na www.irishrail.com podalbym linka rozkladu ale jakis dziwny jest ;) wiec wpisz sobie from mallow to cork i juz pociagi sa srednio co 30-60 min pierwszy z cork do mallow jest o 05:15
autobusy sa co godzine z panell place 25 min po godzinie zaczynajac od 0725 hours. wiecej na  http://www.buseireann.ie/site/home/ > journey planer
Ogolnie dojazd mallow-cork jest calkiem ok o ile nie trzeba duzo po samaym mallow czy cork podrozowac. Jednak na dluzsza mete (glownie ze wzgeldu na podgode) rozwiazaniem jest samochod .... lub przeprowadzka :)

Powodzenia

ryhard:
wielki dzięki panowie za pomoc i zainteresowanie
oby więcej takich porządnych ludzi na tym forum
 :jupi:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości